Kate
Zdroj: Profimedia
To byste nečekali

Vévodkyně Kate v rukách stále nosí malou kabelku. Neuvěříte, co se za tím skrývá! Má to VELKÝ VÝZNAM

Vévodkyně Kate má v rukách stále psaníčko. Kabelku nosí, kde se dá a někdy ji drží dokonce oběma rukama před sebou. Má to hluboký význam. Neuvěříte, co se za tím skrývá.

17 fotek
Vévodkyně Kate má v rukách neustále malé psaníčko. Nosí ho téměř všude, kde je to možné. Ať se podíváte na kdejakou fotku, opravdu ho má téměř vždy. A někdy ho dokonce pevně svírá oběma rukama.

Většinou kabelku nosí hezky před sebou, aby byla dobře vidět. Málokdy ji najdeme na fotografii s jinou kabelkou, než právě s touto do ruky. Tašky přes rameno nenosí. Není to jen módní doplněk, ale má to velký význam.

Kate kabelku drží oběma rukama před sebou, aby byla dobře vidět. A to vždy, když hrozí, že by jí někdo chtěl podat ruku a nehodilo by se to. Každý totiž nezná přísný protokol, který zakazuje podání ruky členům královské rodiny. Nesluší se to.

Výjimkou je, pokud člen rodiny podá ruku jako první, je totiž společensky nadřazen. Kate tedy lidi kolem sebe chrání před trapasem. Má kabelku viditelně před sebou a drží ji často oběma rukama, aby nikoho nelákalo, podat jí ruku.

Autor: mk

Diskuze