Kate Middleton - 1
Zdroj: Profimedia
Skromná to žena

Vévodkyně Kate byla na služební cestě sama! Když se vracela domů, šokovala svým činem veřejnost

Vévodkyně Kate lítá na návštěvy do jiných zemí vždy po boku svého prince Williama – tentokrát ho ale nechala doma a užívala si pozornost fanoušků sama.

5 fotek
Kate byla pozvaná na návštěvu do Holandska kvůli pracovní schůzce ohledně součastných vztahů Velké Británie a EU po výsledcích v referendu. Princ William tentokrát zůstal s dětmi doma.

Vévodkyni to v pudrových šatech velice slušelo a pozornost si náramně užívala. Prošla si v Holandsku mnoho památek, ale hlavní atrakcí byla ona sama. Přijímala od fanoušků mnoho darů a rozdáva kolem sebe úsměv…

Velké překvapení pro všechny však čekalo na samém konci vévodčiny cesty. Kate je známá tím, že lítá soukromými letadly za obrovské peníze. Z nepěkných reakcí lidí se ale už nejspíš poučila, protože tentokrát se vrátila veřejným komerčním letem British Airways. Tím způsobila velký rozruch především mezi spolucestujícimi na palubě, kteří nevěřili vlastním očím. Je vidět, že se Kate dokáže ze svých "chybek" ponaučit a snaží se být skromnější. Jen tak dál!

Autor: tia

Diskuze