William a Kate - 6
Zdroj: Instagram
Je to všude stejné

Vévodkyně Kate Middleton se pěkně prořekla! Jaké intimní oslovení má pro manžela Williama?

Každý, kdo někdy žil v partnerském vztahu, to zná - milostná oslovení. Říkat svému partnerovi pokaždé jménem přece nejde, mít nějaké to intimní oslovení je potřeba. Královský pár Kate a William nejsou výjimkami.

7 fotek
Urozený manželský pár Kate (34) s Williamem (33) jsou pod přísným dohledem nejen médií, ale i královské etikety. Proto si musí dávat dobrý pozor na své veřejné vystupování více než kdokoliv jiný. Ale i vévodkyně Kate s Williamem jsou nakonec jen lidé.

Manželská královská dvojice byla vždy prezentována jako vzorný pár, který může jít všem ostatním příkladem. Krásná Kate a sympatický William k sobě zkrátka patří. Plodem a důkazem jejich lásky jsou roztomilý princ George (3) a rozkošná princezna Charlotte (1), jejichž fotkama dělá Kate radost celému světu.

Jak to ale mají s Williamem v soukromí? Na jedné veřejné akci, kde byla přítomna i média, asi Kate zapomněla, že nejsou doma, a trošku pookřála. William se totiž přede všemi Kate zeptal, co je to za rostlinu, kterou si zrovna se zájmem prohlížel.

"Buxus," odvětila Kate. „Zlato, ty přece máme doma. Máme jich spousty," vysvětlila Williamovi, a bylo to venku! Podle médií to bylo vůbec poprvé, co na veřejnosti Kate takto svého manžela oslovila.

Autor: bin

Diskuze