Obdivuhodné

Vévodkyně Kate má mnoho zajímavých koníčků: Neuvěříte, v čem všem vyniká!

Vévodkyně Kate (37) má mnoho skrytých talentů, o kterých má tušení jen málokdo. Neuvěříte, v čem všem tato členka britské královské rodiny vyniká.

12 fotek
Vévodkyně z Cambridge, která před pár dny oslavila 37. narozeniny, má širokou škálu skrytých talentů. Ve svém voleném čase se věnuje mnoha zajímavým zálibám. Je známo, že je vášnivou fotografkou a ráda na snímky zvěčňuje své děti.

Málokdo však ví, že je Kate také skvělou kreslířkou. Na svatební oznámení své sestry Pippy Middleton například nakreslila kostel sv. Marka. James Matthews, Pippin manžel, kresbu chválili a ve svém svatebním projevu svou švagrovou velmi chválil.

Dále se vévodkyně Kate věnuje různým sportům. Například umí plachtit. V minulosti strávila nějaký čas jako člen posádky na lodích Round the World Challenge a v roce 2014 prokázala, že je stále velmi dobrá. V závodě v Aucklandu totiž porazila prince Williama.

Kate je také skvělou řidičkou, hraje tenis a miluje turistiku. Během studií byla dokonce v hokejovém týmu. Přes svou lásku ke sportu se však bohužel nemohla připojit k ostatním členům královské rodinám v jakýchkoli jezdeckých činnostech, neboť je alergická na koně.

Autor: mk

Diskuze