Tohle je moc

Vévodkyně Kate čelí obvinění z rasismu! Co tak strašného měla udělat?

Tak z tohohle zůstává opravdu rozum stát. Lidmi milovaná a obdivovaná vévodkyně Kate (37) byla některými lidmi obviněna z podporování rasismu. A důvod? Neuvěřitelný!

8 fotek
Vévodkyně Kate stejně jako další členové královské rodiny musí v rámci svých povinností absolvovat mnoho společenských akcí. Tentokrát vyrazila na galavečer projektu Mentally Healthy Schools a ostře narazila. Nikoliv přímo na akci, ale ze strany lidí, kterým vadilo, co měla na sobě.

Vévodkyně na slavnostní večer oblékla překrásnou růžovou róbu z návrhářského italského domu Gucci. A kdo sledoval nedávnou kauzu, možná už tuší, na co Kate „dojela“. Známá italská značka totiž před časem uvedla na trh černý svetrový rolák, který měl v oblasti úst díru, která byla olemovaná vzorem červených rtů. Tento módní kousek se ale překvapivě setkal s velkou vlnou kritiky. Některým to totiž připadalo jako rasistické, a tak vyzývali značku nejen k tomu, aby produkt stáhla z prodeje, ale dokonce vyhlásili bojkot celé této značky.

A přesně tito lidé jsou nyní také rozhořčeni z toho, že si Kate dovolila vzít šaty značky, která podle jejich slov podporuje rasismus. Což v jejich očích znamená, že Kate podporuje rasismus také. Co si o tom myslíte vy? Módní značka se ke kauze jasně vyjádřila, že svými díly ani jakýmkoliv jiným jednáním rozhodně rasistické smýšlení nikdy nepodporovala a podporovat nebude.

Tenhle CVIK udržuje Kate Middleton ve formě! Uhádneš, o co se jedná?
Chceš královsky oslnit? Vyrob si šperky a doplňky ve stylu Kate Middleton! DIY

Autor: bin

Diskuze