Vévodkyně Kate má problémy v těhotenství - 1
Zdroj: Profimedia
Že by zázrak?

UTRPENÍ těhotné Kate Middleton: Prince Williama oslovila tajemná žena!

Princ William (35) se na nedávné akci setkal s 89letou ženou, která měla v těhotenství podobné problémy, jako Kate (35). Poradila mu na to zvláštní trik.

4 fotky
Princ William by byl své manželce, vévodkyni Kate Middleton nejraději pořád po boku a poskytoval jí alespoň psychickou podporu. Ovšem královské povinnosti mu to nedovolují. Jedna z akcí, kterých se nedávno zúčastnil, mu však do cesty přivedla osmadevadesátiletou ženu jménem Iris Orrell. Ta si v těhotenství prošla podobnými obtížemi jako Kate. Poradila mu, že by jeho manželka měla jíst hodně suchých sušenek. Podle deníku Daily Mail William ženě řekl, že už zkoušeli například zázvorové sušenky, ale ty neměly žádný účinek.

Není to tak dávno, co královská rodina světu oznámila, že je vévodkyně Kate opět těhotná. Ani potřetí se jí nevyhýbají nadměrné těhotenské nevolnosti. Nastávající maminka tak prožívá opravdu krušné chvíle. S každým těhotenstvím trpí víc a víc.

Tyto obtíže se většinou projevují od prvního do čtvrtého měsíce těhotenství a jejich příčina není lékařům dodnes zcela jasná. Žena je při těchto obtížích ohrožena na životě z důsledků ztráty tekutin a živin. Negativní dopad to může mít i na plod.

Autor: mk

Diskuze