Princ Charles a Camilla Parker-Bowles - 1
Zdroj: Profimedia
Mohl by to pořád

Vévodkyně Camilla si pustila pusu na špacír: Prozradila, jakou má princ Charles úchylku!

30. 1. 2019

I přes veškeré spekulace o manželské krizi jsou princ Charles (69) a vévodkyně Camilla (70) stále spolu. A tak teď druhá žena následníka trůnu prozradila, čemu její milovaný choť nikdy neodolá.

5 fotek
Pokud nějakého zvrhlíka byť jen na chvíli napadlo, že se vévodkyně rozpovídala o sexuálním životě s princem Charlesem, ten bude nejspíš zklamán. Rozhovor s Camillou se totiž stočil na téma jídlo, a tak je jasné, že v tomhle se postarší členka královské rodiny neostýchala promluvit.

Camilla řekla, čím byste udělali Charlesovi radost, kdybyste ho chtěli pohostit. „Skutečně miluje lokální sýry. Je obrovský fanoušek sýrů, cokoliv připravené se sýrem mu bude šmakovat. Také neodolá čemukoliv s vejci. Potom spatříte jeho úsměv,“ prozradila podle britského deníku Expres vévodkyně z Cornwallu.

Co ale naopak nikdo z členů královské rodiny nejí, je česnek. Proč? Mají ho totiž přísně zakázaný! A důvod je velmi prostý. Všichni totiž dennodenně obráží mnoho společenských akcí a přichází do styku s významnými lidmi. Proto by zkrátka bylo nevhodné, aby svých dechem odradili ostatní už jen při pouhém pozdravu.

Autor: bin

Diskuze