Baba Vanga
Zdroj: Instagram/Youtube/Prásk!
Hrůza za hrůzou

VĚŠTBY SE NAPLŇUJÍ: Jak skončí islámská válka podle Baby Vangy? Modlete se, ať se plete!

Můžete zpochybňovat slova proroků a jejich veštby. Ale pokud se jich stále víc ukazuje být pravdivými, jde z toho mráz po zádech.

Baba Vanga byla bulharská věštkyně, která se narodila jako obyčejné dítě. Své schopnosti údajně získala během jedné bouře, kdy si poranila oči. Věnovala se hodně i bylinkářství a léčení, ale legendární jsou především některé její veštby. Zemřela sice už v roce 1996, ale zanechala za sebou řadu nezodpovězených otázek, které děsí lidi dodnes. Varovala například před teroristickým útokem 11. září 2001, předpověděla smrt princezny Diany nebo černobylskou katastrofu.

Tyto tragédie už se skutečně staly, ale horší je to, co má podle jejích slov teprve přijít. "Její předpovědi v tomto směru nejsou nikterak pěkné. Podle jejího názoru v roce 2016 začne velká islámská válka přílivem extremistů do Evropy. Skončí až v roce 2043, a to porážkou křesťansko-ateistické většiny a vyhlášením chalífátu s hlavním městem v Římě," napsal australský deník News.

V Sydney proběhla hloubková analýza proroctví Baby Vangy a skeptičtí odborníci určili jejich pravdivost na neskutečných 85 procent! Velmi jasně předpověděla tsunami, letecký útok na WTC, dokonce i globální oteplování. Takže lze jen doufat, že ve věcech budoucnosti se plete, protože jinak nás opravdu nečeká nic pěkného...

Anketa

Bojíte se věšteb Baby Vangy?

Hlasovalo 14293 lidí.


ČTĚTE TAKÉ:

Konec Evropy, jak ji známe? Baba Vanga předpověděla brexit!

Autor: lor

Diskuze