Zdroj: Jindřich Kodíček
Hezké gesto

Veronika Žilková už je bez manžela Stropnického: Letadlem mu pošle dárek k narozeninám za 25 tisíc!

Herečka Veronika Žilková (57) si zvyká na domácnost bez manžela Martina Stropnického (61), který se nedávno přestěhoval za prací do Izraele. A ani taková vzdálenost jí nebrání poslat mu dárek, který si jistě moc přeje.

7 fotek
Martin Stropnický v současné době pracuje jako velvyslanec v Izraeli, a tak mu kvůli nové funkci nezbylo nic jiného, než nechat v Čechách celou rodinu a odstěhovat se do neznáma sám. 19. prosince ale Stropnický oslaví 62. narozeniny, a tak se mu Veronika Žilková rozhodla udělat na dálku radost.

Jako správná milující žena vymyslela geniální dárek. Pošle mu tam jejich labradora Pipa (9), aby mu tam samotnému nebylo tolik smutno. Pejsek je miláčkem rodiny, a tak bude mít Stropnický jistě velkou radost.

Tohle gesto ale vyjde Veroniku na víc peněz a úsilí, než ji zpočátku vůbec napadlo. „Zhrozila jsem se, když mi řekli cenu 25 tisíc! Ale nedá se nic dělat. Teď Pipovi vyběhávám očkování, pas a přepravní box, ve kterém poletí. Na padesátikilového psa bude pořádně velký,“ prozradila deníku Aha! Žilková.

Stropnický ale nebude v Izraeli s pejskem dlouho. Už v únoru se za ní odstěhuje i Veronika s dcerou Kordulou (12) kvůli které se stěhování posunulo až na příští rok. Herečka totiž chtěla, aby dcera začala chodit na novou školu v Izraeli až se začátkem nového pololetí.

Autor: bin

Diskuze