Seriál Ulice: Veronika Žilková jako Bára Jordánová
Zdroj: TV Nova
Rodina pomáhá

Veronika Žilková skončila v nemocnici! Kvůli onemocnění trpí velkými bolestmi

14. 3. 2018

Herečka Veronika Žilková (56) byla hospitalizována v nemocnici poté, co se u ní naplno projevily vážné příznaky její nemoci. Jak na tom je a co se přihodilo?

5 fotek
Herečka Veronika Žilková skončila v nemocnici. Postihlo ji bolestivé virové onemocnění známé pod názvem pásový opar. Kvůli němu musela být hospitalizována, a tak dceru Kordulu hlídá teď starší dcera a modelka Agáta Prachařová (32).

„Maminka je v nemocnici s pásovým oparem, má ho i v obličeji,” řekla Agáta Blesku o zdravotním stavu své známé maminky. Ta se teď musí starat nejen o své dvě děti Kryšpína a půlroční Miu, ale i o svou mladší sestru Kordulu, kterou navíc skolila chřipka. Žilková je nyní na kapačkách. Dokonce svým fanouškům poslala přes sociální síť fotku z nemocnice, která působí na pohled poněkud děsivě.

Ostatně pásový opar není nic příjemného. Jedná se o bolestivé onemocnění, které vzniká v návaznosti na dříve prodělané plané neštovice. Podnětem k propuknutí nemoci je obvykle oslabená imunita, což vzhledem ke změnám počasí posledních měsíců není nic neobvyklého. Stejně jako u neštovic se pásový opar projevuje především puchýři na různých částech těla. Tak snad se z toho herečka brzy dostane a bude se moct naplno věnovat práci i rodině.

Autor: bin

Diskuze