Video

Veronika Žilková si vyšla bez kalhotek a zradil ji vítr!

Už v pátek ve 20:20 hodin zavede televize Nova své diváky opět do obce Kameňákov. I tentokrát na ně čekají jejich oblíbení hrdinové, kteří se předhánějí v chrlení vtipů a v předvádění vtipných situací. Jedinečnou příležitost se vyřádit dostala i herečka Veronika Žilková. A náležitě si to užívala!

8 fotek
Ve městě běsní „Kalhotkový fantom“ a neušetřil ani učitelku Vlastičku, kterou hraje právě paní Veronika. I ona byla oloupena o spodní prádlo, zdá se ale, že jí jeho zásah nebyl až tak nepříjemný… Celou situaci si můžete prohlédnout na videu.

Učitelka Vlastička usiluje o osamělého Pepana Nováka a také o post ředitelky školy. Vydatně jí v tom pomáhá poradce Milouš, protože dalším hodnotícím kritériem soutěže o Pozitivní město roku je oblast školství.

Stávající ředitel se řízení školy patřičně nevěnuje, protože mu veškerý čas zabírá jeho mladá milenka. Navíc v Kameňákově začne úřadovat „Kalhotkový fantom“. Ženám za bílého dne záhadně mizí spodní prádlo a policisté se jej marně snaží dopadnout. K pátrání se nakonec přidává celé město.

Seriál Kameňák každý pátek na TV Nova od 20:20 hod.!

Autor: Han

Diskuze