Zdroj: Prásk!
Utajovaný poklad

Veronika Žilková s dcerou Agátou konečně prozradily: Takhle vypadá malá Mia!

Veronika Žilková (57) je díky dceři Agátě (33) už dvojnásobnou babičkou. Zatímco vnuka Kryšpína (7) všichni z fotek dobře znají, malou Miu (16 měsíců) rodina pořád ne a ne ukázat. A tak alespoň řekly, po kom benjamínek rodiny je a po kom naopak vůbec není.

6 fotek
Předloni v září se z modelky Agáty Prachařové stala dvojnásobná máma. Spolu s manželem, hercem Jakubem Prachařem (35) má dceru Miu, jejíž roztomilou dětskou tvářičku modelka veřejnosti doteď neukázala. I na fotkách s babičkou, herečkou Veronikou Žilkovou, není dívence vidět do obličeje, a tak si všichni mohou jen domýšlet, jak asi dcera dvou známých tváří vypadá.

Veronika Žilková se ale rozpovídala a aspoň popsala, jak holčička vypadá a čí silné geny se v její podobě projevily. „Je velmi podobná pradědečkovi Iljovi Prachařovi. Jediný, na koho se nepodobá, je Agáta,“ přiznala Blesku herečka s tím, že maminku modelku byste v tvářičce Mii jen těžko hledali.

A jak to zatím vypadá, ani povahou a charakterem úplně po mámě nebude, což práskla sama modelka. „Je strašně důležitá, diriguje úplně všechno a všechny. Miluje potlesk a stále zpívá. Pravděpodobně mi ji v porodnici vyměnili,“ dělá si z dcery legraci Agáta.

O vzhledu Mii Prachařové se spekuluje už od jejího narození. A někteří fanoušci jsou pobouřeni z toho, že Agáta dceru stále schovává. Pravděpodobně jen chce jako zodpovědná máma co nejdéle dceru držet mimo svět showbyznysu a všeho s tím spojeným, což by jí nikdo neměl mít za zlé. Třeba jednou budou mít fanoušci tu čest posoudit sami, po kom roztomilá Mia je a po kom není, až přijde ten správný čas.
 

Autor: bin

Diskuze