Veronika Kopřivová - 1
Zdroj: Instagram
To je byznys

Veronika Kopřivová vydělává na popularitě majlant. Neuvěříte, kolik si říká za fotku na Instagramu!

Modelka Veronika Kopřivová (26) se proslavila tím, že se stala partnerkou Jaromíra Jágra (45). A lidé ji rádi sledují na sociálních sítích, čehož Veronika chytře využila!

9 fotek
V současné době, kdy je pozornost upřena zejména na Jaromíra Jágra a jeho nové angažmá v kanadském Calgary, tak Veronika zůstává poněkud v pozadí. Dokonce i přiznala, že se do Kanady s Jaromírem zatím nechystá.

Veronika se ze své popularity snaží vytřískat, co se dá. Kromě toho, že využívá pozvánek na společenské akce a užívá si večerního života, tak se na internetu snaží prodávat drahé kusy oblečení. Ale to není vše!

Veronika jde na to chytře a podobně jako mnohé jiné celebrity vydělává na svých sociálních sítích. A jaká je cena, pokud budete chtít, aby vám Veronika něco propagovala? Není to rozhodně nic levného.

„Za 1 příspěvek si Veronika říká cenu 15 tisíc korun. Cena 1 příspěvku vychází z toho, že má Veronika 126 tisíc sledujících a týdně cca 1,9 mil. zobrazení jejího profilu,“ uvedla Veroničina agentka pro portál eXtra.cz. A co k tomu řekla sama Veronika? „To je dneska normální, že firmy oslovují celebrity. Děje se to pořád a každý má svou cenu. Jak jsem přišla k částce 15 tisíc? Je to 10 procent z počtu followerů,“ cituje Kopřivovou web eXtra.cz. A co si myslíte o jejím podnikání vy?
 

Autor: ham

Diskuze