Veronika Kopřivová
Zdroj: Profimedia
Nic není zadarmo

Veronika Kopřivová šokuje fanoušky: Je vážně nemocná! říkají

Modelka a přítelkyně Jaromíra Jágra (46) Veronika Kopřivová (27) vypadá, že žije pohádkový život. Za tím vším pozlátkem se ale skrývá i ta méně příjemná stránka. Říká se tomu dřina a odříkání!

7 fotek
Veronika Kopřivová se proslavila vztahem s hokejistou Jágrem. To už všichni ví. Od té doby je její život jeden velký sen. Alespoň na pohled. Veronika řídí svůj e-shop s oblečením a když má volno, cestuje.

Kromě toho se velmi ráda chlubí tím, jak na sobě maká. #healthylifestyle totiž na instagramu dost frčí, a tak je jasné, že se i sexy Veronika ráda ukáže se svojí ukázkovou postavou, kterou má tvrdě vydřenou v posilovně.

Jak ale čas utíká, Veronika je čím dál tím štíhlejší. Je už štíhlá natolik, že se jí kompletně vyrýsovaly všechny břišáky, což samozřejmě mnozí obdivují a ona je na sebe náležitě pyšná, na druhou stranu se najde i dost těch, co modelku podezřívají ze zákeřné anorexie. To, že se tu a tam vyfotí s nějakým kalorickým jídlem, pro ně není dostatečným důkazem toho, že opravdu normálně jí. Jak moc se Veronika ale musí hlídat, ví jen ona sama. Takovou postavu rozhodně nemá nikdo zadarmo!

 

Autor: bin

Diskuze