Veronika Kopřivová - 6
Zdroj: Profimedia
Co si budem...

Veronika Kopřivová má z ostudy kabát! Do dražby na charitu jí vybrali fotku, kde vypadá jako lehká děva. Teď zuří

Přítelkyně Jaromíra Jágra (44) Veronika Kopřivová (24) vydražila před pár dny svou fotografii pro charitu, a to za 30 tisíc korun. Na dražbě se fotila i se svou velkou podobiznou a usmívala se od ucha k uchu. Až nyní ale vykřičela do světa, co si o oné fotce doopravdy myslí! To jako vážně?

6 fotek
Veronika Kopřivová byla minulý týden hvězdou charitativního večera Sacre Coeur Night 2016. Zde se dražila její fotografie, kterou nafotila v luxusním hotelu během chvilky, co byla v Praze. Ta se vydražila za 30 tisíc korun, což tedy rozhodně není závratná částka. Když se redaktorka Blesku.cz na Facebooku podivovala nad tím, kdo si takovou fotku mohl vůbec pořídit a že na ní Veronika vypadá zase jako jen „holka od tyče“, dočkala se pěkně dlouhého komentáře od samotné modelky!

„S fotkou s Tebou souhlasím, nelíbí se mi, je to moje nejhorší fotka ever, vizážistka, kadeřnice atd. taky koulely očima. Fotku, která byla vybrána, jsem viděla až na přehlídce, byla jsem rozčertěná, protože i backstage fotky byly lepší a toto byl jeden z nejhorších outfitů, necítila jsem se v tom, čekala jsem, že se vybere úplně něco jiného. Nemohu soudit, kdo je amatér a kdo není a rozhodně ani nechci, každý má jiný vkus, do práce fotografa nemám co kecat. Celý večer se chovat jak primadona soudíš podle čeho? Podle keců, které média zase vyplodila? Je pravda, že po poradě s mojí manažerkou a mým partnerem, který má přeci jen zkušenosti jako nikdo z toho našeho rybníčku, jsem měla své požadavky. Mým požadavkem bylo žádnej holej zadek (tanga) – nepotřebuji někde na přehlídce vystavovat zadek v tangách, a další důležitý bod byl média, protože co si budeme povídat, někteří jsou nevychovanci, kterým bych tam musela odpovídat ještě teď na stupidní dotazy, takže předem byla domluvená média a čas, který dostanou na jejich „důležité“ dotazy. To, že jsem dostala bodyguarda, nebyl můj požadavek, ale jedině dobře, že jsem ho měla, byla jsem tam bez Jaromíra a co si budeme povídat, někteří úchylní šmíráci alias fotografové jsou schopni pro fotku šmírovat člověka i na WC. Nemohu si stěžovat na nikoho, tým, celá produkce, fotograf, lidi z hotelu, všichni se ke mně chovali nad očekávání. To, jaká fotografie je, nebo není, nemá co společného s mojí soudností. Smutný fakt, koukám, že někteří se karmy nebojí :-) Největší ubohost je upozorňovat na sebe shazováním a kritizováním druhých, ale jen mě tady ponižujte, já budu povýšena,“ napsala ke kritickému komentáři redaktorky Kopřivová.

Na večírku se přitom Veronika se svou podobiznou stále fotila a rozdávala úsměvy na všechny strany. Těžko říct, proč se vlastně v rajcovním spodním prádle nechala zvěčnit, když je to dle jejích slov tak strašné... 

Autor: niž

Diskuze