Zdroj: TV Nova
Natáčení vs. realita

Veronika Čermák Macková jako zmlácená prostitutka: Fotkou z natáčení vyděsila svoji babičku!

Znásilněná, zmlácená a k smrti vyděšená. Takový obrázek se naskytne už dnes večer divákům seriálu Specialisté na krásnou manželku Hynka Čermáka, Veroniku Čermák Mackovou. Herečka se bravurně zhostila úlohy brutálně znásilněné prostitutky, na natáčení zřejmě jen tak nezapomene nejen ona, ale i její babička, které připravila šílený šok…

16 fotek
Dnešní díl Specialistů bude jedním z nejdramatičtějších v historii seriálu. Především díky skvělým hereckým výkonům dvou hlavních aktérek Kláry Oltové a Veroniky Čermák Mackové, které kvůli rolím zdeptané matky a její problémové dcery dostaly, prožily psychicky náročné natáčení.

„S Klárou Oltovou jsme se do té doby neznaly, ale během tohoto natáčení jsme se velmi sblížily. Měly jsme spolu náročné a emocionálně vypjaté scény, vlastně jsme se tím natáčením doslova probrečely. A tím, že mi Klárka dala pocit, že je opravdu moje maminka a hrála to tak uvěřitelně, jsem se do pláče ani nemusela nutit ani si nijak pomáhat. Cítila jsem se opravdu jako zmlácená a vynervovaná holka,” prozradila o zákulisí natáčení dalšího dílu seriálu Specialisté Čermák Macková, která se o zážitky z natáčení přímo z placu podělila i se svojí skutečnou babičkou, připravila jí tak ale těžkou chvilku. „Namaskovali mě skvěle, byla jsem pěkně zřízená. A tak jsem se vyfotila a tu fotku jsem poslala babičce. Ta chytla paniku, co se mi stalo. Líčení vypadalo tak věrohodně, že si myslela, že mě vážně někdo zmlátil. Hned jsem se přiznala, ale asi se hrozně lekla,” přiznává klukovinu sympatická herečka.

Na tohle natáčení jen tak nezapomene ani její seriálová matka Klára Oltová. Té scénář předepsal dramatickou scénu se zbraní. „Zbraň jsem držela v ruce poprvé v životě. Byla to náročná scéna, bolestná a plná hysterie. V pondělí se určitě podívám, jak se nám to povedlo. Bála jsem se, abych působila uvěřitelně, překvapilo mě ale, jak rychle se mi podařilo to vnitřně prožít,” vzpomíná na vypjaté natáčení Oltová, která zbraň namířila proti svému kolegovi z Ordinace, Martinovi Zounarovi, který je pověstný svým fórkařením. „Tohle byla ale tak těžká scéna, že humor musel jít stranou. Musela jsem okamžitě zapomenout na Boba Švarce z Ordinace. Ale jasně, že po klapce humor přišel, to u Martina ani jinak nejde,” dodala Oltová.

Proč se Martin Zounar musel podívat do hlavně Klářiny pistole, uvidí diváci seriálu Specialisté v pondělí 12. 11. ve 20:20 na Nově!
 

Autor: bin

Diskuze