Veronika Arichteva v novém domě se už cítí jako doma - 1
Zdroj: Lucie Vítková
Ať se daří

Veronika Arichteva o novém bydlení: Konečně se cítí jako doma!

15. 6. 2018

Jednu z našich nejsympatičtějších hereček, kterou poznáte také mimo jiné proto, že má jedinečný smysl pro humor, Veroniku Arichteva jsme potkali na představení novinek prémiových švýcarských hodinářských značek v rodiném klenotnictví Na Příkopech.

5 fotek
Jak se Veronice daří a jak se jí žije v novém domě, do kterého se s manželem režisérem Biserem Arichtevem nastěhovali teprve letos v zimě, nám prozradila zatímco zkoušela nové hodinky ze zelené hightech keramiky.

„Zvykla jsem si hrozně rychle, cítím se tam jako doma, je nám tam dobře. Když to srovnám, kde jsem bydlela dříve, tak mi trvalo podstatně déle, než jsem se tam cítila opravdu doma a tady to bylo skoro hned. Slivenec má skvělou atmosféru, všude kolem příroda, v centru jste za chvilku, ideál“, prozradila půvabná herečka.

A čeká Veroniku pracovní léto nebo si užije prázdniny? „Čeká mě další projekt, ale o tom zatím nemohu mluvit. Takže léto bude napůl pracovní, ale já se potřebuji na něco těšit, takže chceme s Bisim někam k moři, teď ještě na začátku léta. Nejsme takový ti plážoví povaleči, hodně cestujeme, ale teď bylo tolik práce, že věřím, že i to válení na pláži nebo s drinkem u baru mě bude bavit“, říká herečka.

Autor: mk

Diskuze