Kolíček
Zdroj: Getty Images
Další pokrok ve vědě?

Zajímavý trik s kolíčkem: Pomůže vám ulevit od mnoha různých bolestí!

Jednička ve svém oboru Helen Chin Lui se dlouhodobě zabývá reflexy a především lidskýma ušima. Jak moc je schopna pomoci, díky obyčejnému kolíku na prádlo?

Lékařka a reflexologistka poukázala na určitá specifická místa, kde se často skrývají různé problémy, které každého z nás potrápí. Tedy, než se vydáte na cestu k lékaři, můžete zkusit tento trik, který Helen Chin Lui přirovnává k akupunktuře. Postačí, když kolík připnete na 1 z 6 míst, která na uchu představují důležité body. Po aplikování této všední metody s nevšedním aplikátorem by bolest měla zanedlouho odeznít. Níže se můžete dočíst, který bod stojí například za problémy se srdcem či s trávením.

1. bod

Bod číslo 1 je silně spjatý se zády a rameny, tedy pokud vás trápí tyto části těla, je dobré kolík na minutu připnout a několikrát tak zopakovat.

2. bod

Bod číslo 2 patří vnitřním orgánům. Při nárazových bolestech je dobré aplikovat kolík na toto místo, avšak při častých nevolnostech raději rychle utíkejte k lékaři!

3. bod

Vržou vám kolena? Říkáte si, že vaše klouby jsou opotřebené. Je dobré zatlačit právě na bod číslo 3.

4. bod

Pokud vás bolí v krku a jste nachlazení, možná vám pomůže bolest zmírnit, když upevníte kolíček na tlakový bod číslo 4.

5. bod

Po tomto bodu je dobré sáhnout v případě, kdy vás trápí žaludek a zažívací problémy. 

6. bod

Migréna se u vás střídá jedna za druhou? Ušní lalůček je přesně to, co by vám mohlo pomoci. Nezapomínejme především na naše srdce.

 

Ztvrdlý chléb není pro slepice! Známe trik, díky kterému proměníte starý bochník v měkoučkou pochoutku
Co platí na notorické nevěrníky? Psycholog radí FUNGUJÍCÍ TRIK

Autor: ad

Diskuze