Andrea Verešová - 4
Zdroj: Instagram
foto uvnitř

Verešová provokovala fanoušky! Na svahu se ukázala v podprsence

Modelka Andrea Verešová miluje hory a každou zimu tráví na svahu spoustu času. Letos tomu není jinak. Momentálně si užívá ve Špindlerově mlýně, kde je sice spíše kvůli práci, ale i tak nezapomíná na své fanoušky a pravidelně je zásobuje fotografiemi na instagramu. V sobotu si třeba užívala krásného počasí a opalovala se jen v podprsence.

Verešová patří mezi oblíbené modelky, taky ji na jejím instagramu sleduje přes 260 tisíc lidí. Fanoušci mohou často nahlédnout do jejího soukromí, jelikož Verešová přidává fotografie nejen ze svých cest, ale i se svou rodinou, pracovní fotky nebo také ty, na kterých ukazuje svou dokonalou postavu, na které si velmi zakládá a stále si ji udržuje.

 

V sobotu modelka zveřejnila příspěvek, ze svého pobytu ve Špindlerově mlýně, kde momentálně natáčí film. Na fotce se nachází na svahu a je vidět, že si užívá krásného počasí. Dokonce bylo tak pěkně, že se Verešová svlékla do podprsenky. "Chytat bronz u moře umí každý. Já si užívám horské sluníčko přímo na vrcholu hor," napsala modelka v příspěvku.

 

Nezapomněla také na ty, kteří by mohli mít k její fotce výhrady. "Všechny moralisty a puritány moc zdravím a vzkazuji jim, aby si užívali života, uvolnili se a neřešili kraviny," dodala modelka.

 

Autor: reg

Diskuze