Výměna manželek: Věra a Kristýna - 4
Zdroj: TV Nova
Vykašlali se na to

Věra s Alešem prozradili, co udělali s penězi z Výměny: Na zaplacení dluhů rozhodně nešly!

7. 9. 2018

Věra s Alešem se do Výměny manželek přihlásili kvůli penězům. Dluhy, kterých měli požehnaně, z výhry ale nezaplatili! Za co ji tedy utratili?

10 fotek
Ve středeční Výměně manželek jste viděli rodinu z Příbrami, kterou tvoří Kristýna (25), Ondřej (24) a jejich dcera Kristýna (2,5). Na druhé straně jste se seznámili s Věrou (38), Alešem (44), Aničkou (9), Lukášem (7), Luckou (5) a Evou (2), kteří žijí v Milovicích.

Věra, která na konci středeční výměny stropila neskutečnou scénu, když jí druhá manželka Kristýna obvinila z nepořádku, nakonec na celou Výměnu vzpomíná v dobrém. "Proti rodině nic nemám, docela jsem si tam odpočinula," popsala Věra.

Od začátku se netajili tím, že šli do Výměny kvůli penězům. Mají velké dluhy a exekuce a vyhraná částka by jim pomohla alespoň část splatit. Na to se nakonec ale vykašlali. Raději si koupili něco do domácnosti a dětem. "Tím, že si manžel našel práci, chceme si příští rok požádat o bankrot," popsala Věra. Aleš teď pracuje jako řidič v Praze, rozváží potraviny.

Celý díl Výměny manželek můžete zdarma zhlédnout na Nova Plus.

Autor: mk

Diskuze