Lela Ceterová a Karlos Vemola
Zdroj: Profimedia, Instagram/ Lela Ceterová
Prásk.tv

Vémola bude tátou: Těhotná Lela ukázala, jak jí roste bříško!

Už to nemělo smysl skrývat. Playmate Lele Ceterové (30) nezadržitelně roste bříško. Při příležitosti svých třicátých narozenin tak zveřejnila snímek, ze kterého měli fanoušci ohromnou radost. Stačí jeden pohled a je jasné, že je těhotná. Podle jejího Instagramu to vypadá, že rozněžnělých fotek s bříškem bude přibývat. Otcem nenarozeného miminka není nikdo jiný než MMA bojovník Karlos Vémola (33).

8 fotek
Jeden z nejznámějších bojovníků MMA, Karlos Vémola, bude otcem. Bříško jeho silikonky je tak vidět, že už nemá cenu něco skrývat. Slovenská playmate Lela Ceterová to také netají a na miminko se moc těší.

„Nejkrásnější období v životě ženy je nosit pod srdcem nový život. Je to neuvěřitelný zážitek. Těhotenství mi dává pocit výjimečnosti. Už teď miluju to naše miminko v bříšku. Tatínek Karlos nás neustále překvapuje a zpříjemňuje naše společné chvíle,“ napsala Lela na Instagram.

Vypadá to, že playmate bude o těhotenství na sociálních sítích Informovat často. 

První těhotenskou fotku zveřejnila při příležitosti svých třícátých narozenin a hned za týden druhou. Už se těšíte na další? 

Nejroztomilejší způsoby, jak oznámit světu, že jste v očekávání
Nejsi v tom? Víme, jak to zjistit i bez klasického TĚHOTENSKÉHO TESTU

Autor: Han

Diskuze