Met Gala 2018 - róby - 2
Zdroj: Profimedia
WOW

Velmi extravagantní outfity: Hvězdy šokovaly na charitativním plese Met Gala svými róbami! FOTO

Stejně jako každý rok, tak letos se konal charitativní bál Met Gala, který je tradičně módní událostí roku. Největší světové celebrity se v pondělí sešly v Metropolitním muzeu v New Yorku.

11 fotek
Každý rok se na Met Gala objevují velmi extravagantní až bizarní outfity. Letos byl tématem plesu vliv katolicismu na dějiny módy a název dress codu zněl: Nebeská léta: Móda a katolická imaginace nezůstaly nic dlužné.

Některé hvězdy toto téma vzaly velmi vážně. Z jejich rób přecházel zrak. Například zpěvačka Rihanna přišla oblečená jako papežka, hvězda Sexu ve městě Sarah Jessica Parker na hlavě měla korunu s betlémem a britská modelka Rosie Huntingtonová-Whiteley vyrazila na Met Gala 2018 zase ve zlatých šatách, které doplnila tematickou svatozáří - zkrátka vypadala jako panenka Marie.

Zpěvačka Rita Ora na hlavě zase měla velkou černou korunu z černých růží a obřích bodáků. Velmi zajímavý outfit oblékla indická herečka a nejlepší kamarádka Meghan Markle, Priyanka Chopra, která září v americkém krimi seriálu Quantico. Červené sametové šaty s dlouhým pláštěm zdobila zajímavá bohatě zdobená zlatá přikrývka hlavy, která připomínala burku. Svůj východní původ hvězda Baywatche prostě nezapře.

Madonna přišla v temných černých šatech s korunou na hlavě a černou síťkou přes obličej. Největších rozměrů dosahoval pravděpodobně oblek zpěvačky Katy Perry, která oblékla obrovská andělská křídla.

Autor: mk

Diskuze