Angelina Jolie a Brad Pitt
Zdroj: Profimedia
Comeback v Hollywoodu

VELKÝ ZVRAT: Hvězdný návrat? Angelina Jolie a Brad Pitt zastavili rozvod!

Nečekaný rozpad manželství hollywoodského páru Angeliny Jolie (41) a Brada Pitta (53) sledoval loni v září celý svět. Fanoušci byli v šoku a nechápali, jak se nejdokonalejší pár světa mohl rozejít. Jak to spolu mají teď?

6 fotek
Od přátel z blízkého okolí hereckých hvězd Angeliny Jolie a Brada Pitta se doneslo, že již několik měsíců se v rozvodovém řízení nic nezměnilo. Že by herecký pár přenesl přes všechny neshody a konal se velký hvězdný návrat?

Herečka podala návrh na rozvod v září 2016 poté, co byl Brad obviněn z výtržnosti mezi ním a synem Maddoxem během letu do LA, údajně kvůli tomu, že byl opilý. Brad Pitt se v nedávném rozhovoru pro GQ svěřil, že přestal s pitím a začal docházet na terapie.

Přítelkyně Angeliny Jolie se pro Us Weekly svěřila, že jelikož je Brad Pitt už jedenáct měsíců střízlivý, Angelina se rozhodla rozvodové řízení zastavit, a to i kvůli jejich šesti dětem. „Neudělali za několik měsíců nic, aby rozvod posunuli dopředu, a nikdo si nemyslí, že někdy udělají," řekla. No, nechme se tedy překvapit, jestli se bude konat velký návrat, nebo už si každý půjde svou cestou...

Autor: niž

Diskuze