Slavné ženy s umělými ňadry
Zdroj: Instagram
Prásk.tv

VELKÝ PŘEHLED SILIKONEK: Tyhle slavné Češky šly pod kudlu

Skoro jako kdyby v šoubyznysu platilo jedno heslo. Kdo nemá silikony, jako by nebyl. Umělá ňadra jsou ve světě slavných naprosto běžným standardem. Přinášíme vám proto přehled třiceti žen, které si k dokonalému hrudníku dopomohly plastikou.

29 fotek
Velmi decentně provedenou plastiku má třeba současná žena Leoše Mareše, Monika Marešová, u které by to člověk ani nepoznal. Ona sama se tím nijak netají, ale potřebu to vytrubovat do světa nemá.

Mezi naopak známé silikonové divy patří Dominika Mesarošová, Gabriel Jiráčová alias první česká Barbie nebo Vlaďka Erbová, bývalá manželka zabásnutého fotbalisty Tomáše Řepky. Ty ale velikost svého poprsí vyhnaly do extrému.

Gabriel Jiráčková má osmičky a touží dokonce po dvanáctkách. Drobná Erbová je spokojená s plnými čtyřkami. Mesarošová je pro změnu známá pětkami. Byla jednou z prvních slavných žen, které si nechaly zvětšit prsa o několik čísel.

Umělá ňadra nedávno přiznala i kuchařka Kamu. Ta byla v minulosti velmi obézní, ale před devíti lety shodila 33 kilo. Od té doby si váhu drží. Rapidní změnou se jí z prsou staly dva pytlíky na svačinu. Alespoň tak to popisuje na svém Instagramu. Řešením se stala plastika, za kterou se nestydí.

Slavných žen, které se, ať už z jakéhokoli důvodu, rozhodly podstoupit operaci prsou, je mnoho. Na celkem třicet se můžete podívat v galerii.

Autor: Han

Diskuze