Dale Erwins a Zita Sukys - 10
Zdroj: facebook
Zbytečná přestřelka

VELKÝ OMYL: Policie vtrhla do klubu a začala střílet po zamilovaném páru! Dostala špatné hlášení

Partneři Dale Erwins (35) a Zita Sukys (37) si chtěli užít trochu nespoutané zábavy a vydali se do swingers klubu Inflation v australském Melbourne. Podobně jako jiní lidé se na to i patřičně oblékli a přišli v kostýmech – ona jako populární Harlery Quinn a on jako Joker.

5 fotek
Před klubem Dale strčil Zitě z legrace pistolku z hračkářství do úst a snímek si vyvěsil na sociální síti. To se ale zábavné dvojici stalo osudným. Do klubu je bez problémů pustili, protože ochranka u vstupu hned zjistila, že zbraň není pravá. Uvnitř pak ale přišlo hotové peklo.

Když se pár oddával v temné místnosti vášni, vtrhla do klubu policie, kterou někdo zalarmoval. Policie tvrdí, že dostala hlášení, že se v klubu nachází ozbrojený muž, a tak neztrácela čas a zhruba 30 policistů ihned zakročilo.

Když vtrhli do místnosti, začali na Daleho se Zitou křičet. „Potom jsem slyšela výstřely. Neměl žádnou šanci,“ uvedla svědkyně incidentu pro portál 9 NEWS. Muž byl zasažen do hrudníku, žena do nohy, a tak byli oba převezeni do nemocnice, kde se nyní zotavují. Je hrozné, co může způsobit jedna hračka...

Autor: niž

Diskuze