Lunetic v Chart Show - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Velký comeback

VELKÝ NÁVRAT: Lunetici se vrací a bude to pořádný nářez! Jak dnes kluci vypadají?

Na českou hudební skupinu Lunetic nelze jen tak zapomenout. na konci devadesátek si jejich hity pobrukoval snad každý. A kluci se právě teď vrací zpátky na obrazovky do pořadu Chart Show! A jak vypadají?

10 fotek
Skupina Nova připravuje premiérové díly televizní show plné hvězdných hostů a pěveckých vystoupení. Zábavný pořad Chart Show odstartuje v sobotu 18. února ve 20:20 na Nově a představí divákům tematické žebříčky těch nejúspěšnějších hitů. A nebudou chybět ani Lunetici!

Chart show odhalí například žebříček hitů z 80. let, filmového plátna nebo z diskoték. První epizoda se bude věnovat kultovním hitům, tedy skladbám, které byly a jsou součástí zlomových okamžiků. Diváci se mohou těšit na vystoupení největší ikony české popmusic Karla Gotta, který se tak po dlouhé době vrátí na televizní obrazovky. Vystoupí i skupina Lunetic a ve studiu budou žebříček glosovat Těžkej Pokondr nebo Ondřej Brzobohatý.

Skupina Lunetic se proslavila zejména na konci 90. let minulého století. Jejich největším hitem je samozřejmě legendární „Máma“. A jak kluci v čele s Martinem Kociánem vypadají dnes? Podívejte se do galerie!  

ČTĚTE TAKÉ:

Green Day vystoupili po sedmi letech opět v Praze! GALERIE

Autor: niž

Diskuze