Lucie Borhyová - 1
Zdroj: Profimedia
Taková kočka by nešla sama!

KONCERT ZAGOROVÉ: Lucii Borhyové to neskutečně seklo. Navíc měla nečekaný doprovod!

Moderátorka Lucie Borhyová (38) je skalní fanynkou Hany Zagorové (70), a tak si nemohla nechat ujít její velkolepý koncert v Lucerně. Lucii to opravdu slušelo a navíc na koncert nedorazila sama.

7 fotek
Lucie Borhyová je věrnou fanynkou zpěvačky Hany Zagorové, miluje její písničky a na žádném koncertě nesmí chybět. Na svou oblíbenkyni se tehdy Lucie přišla podívat i těsně před porodem. To by v tom byl tedy čert, kdyby si teď nechala ujít Hančin velkolepý koncert v Lucerně.

Když Lucie dorazila na koncert, každý na ni mohl oči nechat. Oblíbené moderátorce to totiž velmi slušelo a celá jen zářila. A ještě aby ne. Na Hančino vystoupení ji totiž doprovázeli její milovaní rodiče, kteří vypadali fantasticky. Lucka tak byla nadmíru spokojená, koncert i přítomnost svých blízkých si naplno užívala.

Termín konání Hančina tradičního koncertu v Lucerně musel být přesunut kvůli jejímu nachlazení. Zpěvačku velmi mrzelo, že koncert musela posunout, ale její zdravotní stav jí nedal na vybranou. Nicméně to čekání stálo za to. Na koncert dorazila nejen Lucie Borhyová, ale spousta dalších zpěvaččiných přátel a fanoušků. A všichni včetně Hanky si koncert náramně užili.

Autor: mic

Diskuze