Berenika Kohoutová
Zdroj: TV Nova
Gratulujeme!

VELKOLEPÉ FINÁLE: Berenika Kohoutová je absolutní vítězkou Tvojí tváře! Dostala velmi speciální dárek

Finálový večer show Tvoje tvář má známý hlas byl plný skvělých vystoupení. Celkovou vítězkou se nakonec stala Berenika Kohoutová, která všechny opět ohromila. Kromě šeku pro vybranou nadaci, se dočkala i hodně speciálního dárku.

8 fotek
Celé velkolepé finále čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas odstartovalo společné vystoupení vítězů předchozích tří řad – Jan Cina, Tatiana Vilhelmová a Hana Holišová. Byla to pořádná show, jak se patří. S písní Bang Bang trio doslova zazářilo!

Následovala řada senzačních vystoupení. Finalisté naprosto zazářili. Berenika Kohoutová vystoupila jako The Prodigy, Jitka Boho jako Selena Gomez, Aneta Krejčíková jako Liza Minnelli a Jan Kopečný jako Susan Boyle.

Ale to rozhodně nezastínilo zbylou čtveřici. Ti utvořily dvojice a zazpívaly senzační duety. Jan Maxián se spojil s Leonou Machálkovou a společně fenomenálně ztvárnili Johna Legenda a Adrianu Grande s písní s titulní písní z filmu Kráska a zvíře.

Druhou dvojici společně utvořili Dalibor Gondík a Tomáš Matonoha. Vystoupení vzali jako vždy s humorem. Vybrali si pro něj píseň Dáme si do bytu, která byla použita v prvním česko-slovenském klipu v roce 1958. Nazpívali ji Irena Kačírková a Josef Bek. Na závěr nechyběl ani společný polibek.

Vítězkou celé čtvrté řady se nakonec zaslouženě stala Berenika Kohoutová. Druhá skončila Jitka Boho, třetí Jan Kopečný a čtvrtá Aneta Krejčíková. Berenika Kohoutová tak mohla hrdě předat šek na 150 tisíc korun nadaci Vrba, která se zabývá psychickou a praktickou pomocí ovdovělým rodinám. Kromě toho ještě dostala jeden symbolický dar od Tatiany Vilhelmové, Cinovu zlatou konfetu.

Na celá sobotní vystoupení se podívejte ZDE.

Autor: mk

Diskuze