Priyanka Chopra a Nick Jonas - 15
Zdroj: Profimedia / instagram
Gratulujeme

Velkolepá svatba hollywoodských hvězd: Zpěvák z Jonas Brothers a herečka se berou tři dny! FOTO

Herec a zpěvák z kapely Jonas Brothers, Nick Jonas (26), a indická herečka a Miss World 2000, Priyanka Chopra (36), jsou již oficiálně svoji. Řekli si „ano“ dokonce dvakrát.

19 fotek
Už dříve se hvězda Bollywoodu a nyní i Hollywoodu, Priyanka Chopra, vyjádřila, že uzavření sňatku proběhne dvakrát. Nejprve proběhl křesťanský ceremoniál a poté tradiční indický obřad. Oba se odehrávají v paláci v provincii Rajahstan na severozápadě Indie.

Svatební oslava dvou hvězd trvá tři dny. Svým sňatkem Priyanka, která je také velkou kamarádkou vévodkyně Meghan, a Nick spojí dvě zcela odlišné kultury. Nejprve se odehrála křesťanská svatba, během které si zamilovaní přísahali lásku před Bohem. Server Elitedaily informoval, že ceremoniál i oslava byly v kruhu rodiny a nejbližších přátel. Podle Times od India následoval po křesťanském obřadu velkolepý ohňostroj.

Svatby se zúčastnili Nickovi bratři Joe a Kevin, kteří jsou zároveň i členy kapely Jonas Brothers, nebo herečka ze seriálu Game of Thrones, Sophie Turner. Celá svatba byla postavena na kompromisu, protože oba chtěli, aby byly dodrženy tradice, které jejich rodiny uctívají. V sobotu na řadu přišel indický obřad, který začíná modlitbami a pak tradicí "loučení se svobodou", během které probíhá i takzvaný mehendi obřad. To znamená, že jsou nevěstě nohy i ruce pomalovány henou. Celý 72honinový koloběh vyvrcholí vysoce váženým hinduistickým ceremoniálem.

Svůj vztah Priyanka Chopra a o deset let mladší Nick Jonas přiznali teprve nedávno, krátce poté, co se herečka zúčastnila královské svatby. V srpnu se zasnoubili. „Jeho rodina ani přátelé ho nikdy neviděli tak šťastného, jako je nyní. Jsou z toho nadšení,“ citoval tehdy zdroj z jejich blízkého okolí magazín People.

V Indii se to svatbami poslední dobou jen hemží. Není to tak dávno, co si herečka Anushka Sharma, která před pár roky natáčela dokonce film v Praze, provdala za kriketovou hvězdu Virata Kohli. Krátce na to se vdala také Sonam Kapoor. A je to teprve pár týdnů, co si své „ano“ řekli také herec Ranveer Singh a hvězda xXx: Návrat Xandera Cage - indická herečka Deepika Padukone.

Autor: mk

Diskuze