Michaela Nosková - 15
Zdroj: oficiální zdroj
Proč?

VELKÉ ZKLAMÁNÍ: Míša Nosková prodávala vstupenky na koncert, který nebyl!

Včera, 5.dubna, se měl konat koncert Michaely Noskové (33) v nádherném prostředí kostela Sacre Coeur. Z koncertu ale sešlo a fanoušci jsou teď pěkně na Míšu naštvaní.

12 fotek
Včerejší večer měl být pro Míšu Noskovou a její fanoušky opravdu významný. Pro koncert si zvolila nádherné prostředí paláce Sacre Coeur. Koncert se ale nakonec nekonal a veselé je, že nikdo neví proč.

„Co teď bude s našimi lístky?" ptají se fanoušci. Míša se k celé situaci nevyjádřila, pouze uvedla, že je nemocná. Vstupenka na koncert Míši Noskové, kde měly vystoupit i další známé české hvězdy jako stálice Helena Vondráčková nebo Tomáš Savka, přitom stála 490 korun. To není zrovna málo...

Jak to Míša vyřeší? Uspořádá nový koncert? Jestli ne, tak bude muset fanouškům vrátit peníze za zakoupené lístky.

„Paní Nosková nám v pondělí řekla, že má chřipku. Více informací nepodala a od té doby se nám neozvala. Nekomunikuje s námi,“ sdělila správkyně prostor Sacre Coeur Eva Kopecká portálu Expres.cz s tím, že se žádným koncertem v prostorech zařízení nepočítají.

„Jsem bez hlasu a musím na konkurz na muzikál Rocky, což bude dost náročné na mé hlasivky. V pondělí jsem to rušila, takže předpokládám, že lístky nejsou již v prodeji,“ sdělila v úterý Nosková Expresu. Ale v prodeji byly ještě v úterý. To ale zpěvačka chce všem vynahradit. "Peníze se budou vracet," ubezpečila fanoušky.

Autor: bin

Diskuze