KK chystá žalobu

VELKÉ vyjádření Kateřiny Kristelové: Novotný úkoluje lidi, aby mi ničili život. Ví, kdy se u mě svítí

V mediální při jsou Kateřina Kristelová (39) a Pavel Novotný (37) už pěkně dlouhou dobu. Až nyní Kristelová zveřejnila sáhodlouhé vyjádření, kde tvrdí že od roku 2009 je současným starostou Řeporyjí stalkována a chystá na něj žalobu. Jak se k tomu staví on?

7 fotek
Několikastránkové prohlášení Kateřiny Kristelové, která je dlouhodobě ve sporu s Pavlem Novotným, může veřejnost číst na jejím Instagramu. Tam mimo jiné tvrdí, že Novotný ji stalkuje. “Nechává mne sledovat, ví o každém mém kroku. Sleduje mé soukromí, mé přátelé. Sděluje veřejnosti informace o mém bydlišti, zda se u mě svítí nebo ne. Dává konkrétní úkoly lidem kolem sebe, jak mi mají ničit život, a co je potřeba udělat, aby se to dařilo,” píše Kristelová.

“Nikdy jsem se nemotal kolem jejího bydliště. Nikdy jsem neobtěžoval její děti. Nikdy jsem se k ní nepřibližoval. Je to notorická lhářka. Sociopatka s bájivou lhavostí. Když mě kriminální policie označila jako stalkera, sám jsem řekl, že disponuji přístupovými hesly do mailu Kateřiny Kristelové, ale fyzicky jsem nebyl nikdy schopen tam vstoupit,” prohlásil Novotný, který jakékoli stalkování popírá.

“Celý spor začal tak, že jsem svého kamaráda Tomáše Řepku varoval před nebezpečnou manipulátorkou. Rok po tomto varování na sebe Řepka u soudu v Brně bral prokazatelně cizí trestnou činnost,” pokračuje Novotný a naráží na kauzu, ve které byl Řepka odsouzen za falešné porno inzeráty, které měly uškodit jeho exmanželce Vlaďce Erbové.

“Vypisuje mé rodině, kamarádům a všem z mého nejbližšího okolí. Na některé z nich se dokonce používat nelegálně získané informace, komplikuje jim svými nepravdami život, v některých případech i zdravotní stav. Snaží se je kompromitovat, a to vše za to, že se rozhodli být našimi přáteli, nebo nás spojuje jedna krev,” vyjadřuje se dále Kristelová. Novotný ale vytahuje triumf. “Minulé pondělí se Kateřina Kristelová dostavila na OSPOD Prahy 10 a udala mě a moji ženu, že špatně vychováváme svoje děti. Kristelovou považuji za velmi nebezpečnou sociopatku. Podle mě je horší než dušená zelenina i Sparta Praha, což je co říct," říká současný starosta Řeporyjí.

Kristelová na něj chystá žalobu a Novotný jí dle jeho slov bude čelit. “Mě upozornila psychiatrička, stejně jako Vlaďku Erbovu upozornila psycholožka nezávisle na sobě, že se nám bude Kateřina Kristelová mstít do konce jejího života. To, že mě nahlásila na OSPODu je jednoznačná msta," ukončuje své povídání.

Kateřina ale na stalkingu trvá a v minulosti prý několikrát prosila, aby Novotný přestal. “Po jakékoliv snaze, předžalobních výzvách i prosbách o zklidnění situace, která se podepisuje na mé dceři, se naopak útoky ještě zintenzivnily, následovaly a dále následují články plné výsměchu, pomluv a bodavých lží jediným cílem - ublížit,” dodává.

Zda někdy mediální přestřelka skončí, vědí jenom oni dva.

Celé vyjádření Kateřiny Kristelové můžete nalézt ZDE.

Pavel Novotný se vyjádřil pro Prásk.cz. Posléze sepsal svoje stanovisko též na sociální síť.  

Pozadu nezůstal ani Tomáš Řepka, který svoji partnerku podpořil na Instagramu

Žijete, přátelíte se nebo pracujete s despotou a manipulátorem? Podle těchto signálů to poznáte!
TEST: Umíš manipulovat lidmi?

Autor: Han

Diskuze