Jitka Čvančarová - 1
Zdroj: Profimedia
Stačí pár měsíců...

VELKÉ UTRPENÍ Jitky Čvančarové: Prožívá náročné období!

28. 4. 2018

Jitka Čvančarová (40), která je podruhé těhotná, prožívá nelehké období. Ač by si správně měla užívat požehnaný stav, trápí se...

5 fotek
Herečka Jitka Čvančarová se nemůže dočkat svého druhého dítěte, které bylo doslova vymodlené. Na druhou stranu ale přiznává, že těhotenství vážně není procházka růžovou zahradou. Když se řekne nejkrásnější období v životě, určitě by tento pojem nepřiřadila právě k těhotenství.

„Rozhodně to není nejkrásnější období v životě ženy, jak někdo říká. To je spíš myšleno v té duchovní úrovni, ale fyzicky to opravdu není jednoduché. Už takhle jsem dost citlivá na vůně. Cítím hodně věcí třeba i o půl hodiny dřív než všichni ostatní," přiznala v magazínu Sedmička charismatická herečka.

Vyvrátila tak klišé, nad kterým se mnohé matky rozjímají a to je to, jak je těhotenství úžasné. Pěkně si vymýšlí. Nateklé nohy, návaly horka, člověk si ani nemůže lehnout na břicho, k tomu divné chutě a nechutě, časté nevolnosti, pocit potřeby jít na záchod... Ženy to zkrátka nemají lehké a ty těhotné už vůbec ne! Naštěstí ale tohle období vždycky po devíti měsících skončí a přichází na řadu ty příjemnější povinnosti v podobě péče o svoji ratolest.

Autor: bin

Diskuze