Meghan Markle s královnou - 1
Zdroj: Profimedia
Nic jiného jí nezbývá

Velké tajemství královské rodiny odhaleno: Kvůli letité tradici se musela Meghan obětovat!

Teprve měsíc se Meghan pyšní titulem vévodkyně ze Sussexu a už dostává pořádně zabrat. Teď se přišlo na to, že královská rodina tajila obřad, který Harryho (33) manželka musela chtě nechtě podstoupit.

10 fotek
Vévodkyně Meghan pomyslně oslavila před několika dny měsíční výročí od svatby s princem Harrym. Za tu krátkou dobu toho ale ve své nové roli stihla více než dost. Například i vlastní speciální křtiny!

Zatímco novorozený princ Louis měl křtiny, o kterých veřejnost dobře věděla, obřad konaný pro Meghan probíhal v přísném utajení. Možná si rodina všimla, že je kolem vévodkyně o dost větší rozruch než kolem novorozeného princátka, a tak nechtěla vzbudit mediální hon za fotkou Meghan ze křtin. A proč že podstoupila křest?

Meghan podstoupila podle informací britského deníku Expres křtiny, po kterých se stala členkou anglikánské církve. Náboženský rituál měl trvat 45 minut a přítomni u něj byli kromě Harryho jenom princ Charles s chotí (79) Camillou (70). Celá událost se patrně konala v první řadě na přání královny Alžběty II. která, jak je známo, je hlavou anglikánské církve. Vévodkyně ze Sussexu se teď může se svým manželem také účastnit eucharistických modliteb.

Autor: bin

Diskuze