Gabriela Koukalová
Zdroj: profimedia.cz
Šla s pravdou ven

VELKÉ TAJEMSTVÍ Gabriely Koukalové: Přiznala vážnou nemoc! Dlouho to tajila

Jedna z nejznámějších českých biatlonistek Gabriela Koukalová (28) šokovala nejen sportovní svět přiznáním, které vyrazilo dech i těm, co sportovkyni osobně znají. Krásná zrzka prozradila, že trpěla vážnou nemocí!

6 fotek
Biatlonistka Gabriela Koukalová vydává knihu s názvem Jiná Gabriela Koukalová. A její obsah je skutečně jiný! Sportovkyně v knize překvapila svou zpovědí natolik, že vypluly na povrch i některé roky staré, opravdu šokující skutečnosti.

Jednou z nich je Gabriely velké přiznání, které se týká nemoci. Nikoli ale lýtek, o kterém všichni, kdo se trochu zajímají, věděli. Koukalová otevřeně přiznala, že před lety trpěla anorexií! A o tom vážně moc lidí nevědělo. „Začala jsem sama sebe nenávidět a vadil mi každý gram, který jsem měla. Proto jsem začala hladovět a dělat věci, o kterých nikdo neměl tušení. Skončilo to málem tragicky a museli mi pomáhat doktoři. Několik let jsem totiž trpěla anorexií,“ píše ve své autobiografii Koukalová.

Tomuto tématu věnuje Koukalová ve své knize celou rozsáhlou kapitolu a jde do detailů. Není proto pochyb, že se kniha bude dobře prodávat a ona tak ze svých otřesných životních zážitků nakonec dostane i něco dobrého. Když se fanoušci zamyslí, čím vším si nejlepší biatlonistka české historie prošla, je obdivuhodné, jakých dosáhla v životě výsledků.

Autor: bin

Diskuze