Proměny herců z Ulice - 7
Zdroj: JAROMÍR PECH / MAFRA / Profimedia / Facebook
K nepoznání

PŘED 10 LETY A DNES: Neuvěříte, jak moc se změnily největší hvězdy seriálu Ulice

Blíží se konec jedenácté sezony divácky oblíbené Ulice. Jak v prvních dílech vypadaly hlavní hvězdy seriálu? Tušíte, kdo se změnil za posledních deset let nejvíc?

15 fotek
Když se seriál Ulice objevil v září 2005 na televizních obrazovkách, nikdo nevěděl, jak dlouho se seriál udrží, a jestli vůbec bude diváky bavit. Režisér Dušan Klein tehdy předpověděl Ulici dlouhých 17 let života. Jelikož v září seriál čeká již 12. sezona, má seriál k této předpovědi velmi dobře nakročeno.

A kdo ví. Možná se diváci s Ulicí budou vídat každý všední den mnohem déle, než oněch 17 let. Příběhy postav baví tolik diváků, že je to klidně možné. A které postavy jsou v Ulici téměř po celý její "život"? Už od prvních dílů se můžete potkávat například s Lumírem Nyklem. Každý skalní fanoušek si jistě pamatuje, co byl Lumír za gaunera. Ve srovnání s dnešním charakterem je to proměna veliká. Jeho proměna ale zdaleka nespočívá pouze v povaze. Podívejte se, jak Lumír vypadal tenkrát! Zub času se na něm sice podepsal, ale jeho představitel Václav Svoboda (52) je důkazem toho, že muži stárnou spíše do krásy.

Další velkou proměnou prošel Matyáš Valenta (19) alias František Hrubý. Tak je to logické, říkáte si. Vždyť do Ulice přišel jako malý, zakřiknutý hošík, který byl zvyklý žít jen se svojí drogově závislou matkou. Dnes je z něj mladý muž, který se vzorně stará o svoji těhotnou přítelkyni. A pamatujete si na Matěje Jordána? Představitel Matěje Jakub Štáfek (26) se proměnil především po fyzické stránce. Z mutujícího chlapce s kudrlinkami se stal urostlý dlouhán, i když stále stejně střelený.Jinak na tom není ani jeho seriálové dvojče Tereza. Z puberťačky Patricie Solaříkové (27) též vyrostla mladá a především krásná žena.

I další stálice Ulice prošly viditelnými proměnami. Podívejte se, jak se změnila Jitka a Monika Farské, Gábina, která je dnes starostlivou matkou malého předškoláka, nebo sympaťák Bedřich Liška!

Autor: bin

Diskuze