Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková
Smutek neskryje

VELKÉ PŘIZNÁNÍ Lucie Vondráčkové: Promluvila o citech k Plekancovi i nové lásce!

14. 9. 2018

Lucie Vondráčková (38) prochází poslední dobou psychicky náročným obdobím. Veřejně propíraný rozvod s Tomášem Plekancem (35) se ale snaží ustát a být silnou ženou a dobrou matkou svým dvěma synům. Právě kvůli nim k Tomášovi chová city, jaké chová.

6 fotek
Praní špinavého prádla a obviňování. Tyhle nepříjemnosti se nevyhnuly ani rozvodové bitvě Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové. Vztah manželů je už minulostí a teď se řeší hlavně to, co bude s dětmi a jak si rozdělí majetek.

I přesto, že se ale Lucie snaží být silná a chránit především zájmy synů Adama a Matyáše, je z celé situace pochopitelně smutná. Doteď nechápe, jak mohla být tak slepá a nevšimnout si, že si manžel tak rychle za ní našel náhradu, jmenovkyni v podobě tenistky Šafářové (31).

I přesto, že se snaží ale děti ochránit před vším špatným, co se kolem rozvodu děje, samozřejmě si nemohly nevšimnout, že když se odstěhovaly od otce několik set metrů dál do řadového domku, je něco špatně .„Maty se mě tuhle ptal, jestli mám ráda tatínka. Říkám mu, že ho budu vždycky milovat, protože mi dal je dva. A víte co? Ona to není fráze. I když má Tomáš v srdci už někoho jiného, mně láska ze srdce tak rychle odstřihnout nejde,“ přiznala Lucie pro Blesk Magazín, že i přes veškeré události posledních týdnů má hokejistu pořád ráda.

„Těch osm let bylo pro mě krásných a vždycky jsem si manžela vážila. Měsíc očerňování a pomluv ten cit ve mně nemůže zadusit,“ dodala posmutnělá Vondráčková.

Autor: bin

Diskuze