Zlata Adamovská a Petr Štěpánek
Zdroj: Profimedia
To je ale novinka!

Zlata Adamovská skrývala pět měsíců velké tajemství! V jejím životě přišla životně důležitá změna

Vyhnout se pozornosti médií není pro hvězdy showbyznysu zrovna snadný úkol. Velmi špatně jdou utajovat i malé události, natož pak ty skutečně velké. Nyní se to ale podařilo české herečce Zlatě Adamovské (58). Jakou novinu dokázala tajit celých 5 měsíců?

5 fotek
Z radostné události se těší herečka Zlata Adamovská. Dokonce už několik měsíců! Celé její rodině se totiž podařilo od Silvestra tajit, že je z Adamovské babička! Její dcera Bára Johnová (30) na samém konci loňského roku porodila chlapečka, kterého má se svým manželem, psychologem Romanem Peškem (42).

Zlata Adamovská, kterou známe především jako doktoru Bělu z Ordinace v růžové zahradě 2, má dceru Báru Johnovou ze svého druhého manželství s Radkem Johnem (62), se kterým měla ještě syna Petra Johna (23). Adamovská, která sice toužila po vnučce, je z malého chlapíka zcela unešená.

Celá rodina spolu s Viktorem, jak nový přírůstek pojmenovali, se 26. května zúčastnila zahájení XI. ročníku gastronomické akce Prague Food Festival na pražském Vyšehradě. Na rodinném výletu na festival nechyběl ani manžel Adamovské, její herecký kolega Petr Štěpánek (68), její syn Petr a švagrová Jana Štěpánková (82). Viktor tak měl na svůj první oficiální výlet pořádný doprovod.

Autor: ryn

Diskuze