Lenka Hrůzová - 14
Zdroj: Michal Růžička / MAFRA / Profimedia / Facebook / TV Nova
Tleskáme!

VELKÁ PROMĚNA: Pamatujete na vítězku Hlasu Lo Hrůzovou? Zhubla, změnila účes a sekne jí to!

Zpěvačka Lenka Hrůzová (26), vítězka pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska, nebyla jednu dobu vůbec vidět. Jak vypadá dnes?

13 fotek
Zpěvačka Lenka Hrůzová alias Lo, jak si začala říkat, má za sebou náročné období. Po vítězství v soutěži Hlas Česko Slovenska 2014 se na nějaký čas ztratila z dohledu, a nikdo o ní moc neslyšel. "Kopala" za tým rockera Pepy Vojtka, který ji v průběhu show maximálně podporoval a věřil, že se takový talent jen tak neztratí.

Osobitá Lo měla ještě před rokem pořádnou nadváhu, vypadala unaveně a spekulovalo se o tom, že za její vzhled můžou drogy. Ale teď je všechno jinak - zpěvačka si zřejmě uvědomila, že žije jen jednou, a provedla se sebou velkou změnu, nejen tu fyzickou, ale zřejmě si to srovnata i v hlavě.

Podařilo se jí zhubnout, nechala si obarvit vlasy do zrzavých odstínů a je na ní vidět, že je zdravá a spokojená. Konečně taky naplno rozjela koncerty a dokazuje, že pro ni hudba dost znamená. Dočkáme se tedy desky téhle talentované a charismatické sympaťačky? Snad už se blýská na lepší časy.

Autor: lor

Diskuze