Zoe Lush - 1
Zdroj: Profimedia
Bojuje s úsměvem

NESKUTEČNÉ: Holčička drží šílený rekord! Za jeden rok se jí stalo stokrát to, co jiní zažijí velmi vzácně

Tato šestiletá roztomilá dívenka má neuvěřitelně těžký život. Se zoe se osud rozhodně nepáral, ale na jejím úsměvu by to jen málokdo poznal. Za první rok svého života měla totiž už neuvěřitelných 100 zlomenin! Přesto rozdává optimismus a radost všem okolo.

5 fotek
Zoe Lush je šestiletá roztomilá holčička, která se bohužel narodila s krutou diagnózou, které se laicky říká „skleněné děti“. Toto označení je opravdu příznačné, neboť takto nemocné dětičky mají velmi křehoučké kosti a při sebemenším nárazu nebo stlačení se jim lámou. Malou Zoe zlomeniny potkaly, už když byla v děloze své maminky.

Ani porod se samozřejmě neobešel bez problémů a maličká Zoe si při něm zlomila klíční kost. Do svých prvních narozenin si protrpěla neuvěřitelných 100 zlomenin. Takové množství zlomenin nepotká za celý život většinu lidí.

Zoe je ale přes svůj nízký věk a nepříznivý osud velmi statečná a se životem se pere s úsměvem na rtech. Všem ve svém okolí rozdává radost a optimismus, který se jen tak nevidí ani u naprosto zdravých lidí. Malá bojovnice žije se svojí maminkou Chelsea Lush, tatínkem Curtisem a tříletým bratrem Felixem v Huntington Beach v Kalifornii. Z jejího přístupu k životu by si však měl snad každý člověk vzít alespoň trochu příklad, nemyslíte?

Autor: mic

Diskuze