Georgina Jarvis - 1
Zdroj: Twitter
Překvápko

Veganka si v restauraci objednala oblíbené jídlo. Když uviděla, co má na talíři, málem to s ní seklo!

13. 11. 2018

Jste vegan a myslíte si, že když si v restauraci objednáte konkrétní jídlo, že máte vyhráno? Georgina se sama přesvědčila, že realita je někde trochu jinde a čekal jí na dovolené pěkný šok.

6 fotek
Veganství je v současné době poměrně moderní způsob života i stravování. Ale ne každý to tak cítí a zvláště provozovatelé mnoha stravovacích zařízení na to nejsou vždy tak úplně připraveni. Tato žena o tom ví své. Georgina Jarvis byla na dovolené ve Španělsku a doufala, že se dobře nají. Jenže se vyskytl problém...

Georgina, jak už je asi jasné, je veganka, a tak nejí žádné potraviny živočišného původu. Ve španělské restauraci si nejdříve podle informací deníku The Sun objednala pizzu, která byla svým obsahem na těstě veganská, avšak přišel čišník a omluvil se, že v těstě na pizzu jsou vajíčka, proto si bude muset vybrat něco jiného. Doporučil ženě salát.

Ona nakonec souhlasila, a tak se začala těšit na dobrý salát, který splňuje její představy o správné životosprávě. Jaké ale bylo překvapení, nebo spíš šok, když přišel čišník s její objednávkou. Když to uviděla, musela se začít ona i její sestra šíleně smát! na talíři místo míchaného salátu měla jen nakrájená rajčata a na nich rozdělená kolečka červené cibule. Vyloženě delikatesa! Se svým zážitkem se pak musely sestry podělit na sociální síti. Sice to vzaly s humorem, ale čeho je moc, toho je příliš!
 

Autor: bin

Diskuze