Co se stane po vaší smrti?
Zdroj: Profimedia
To nechcete!

Vědci zjistili strašný fakt o smrti: Když umíráte, tohle se děje ve vašem vědomí. Radši byste to nevěděli!

Vědci zkoumali, co se s lidským vědomím děje po smrti. To, co zjistili, je šokující. Raději byste tuto informaci vůbec nevěděli! Je to strašné!

Každý už asi někdy přemýšlel, co se stane, když zemřeme. Vnímáme to, nebo je to jako bychom usnuli? Podle nové studie, kterou provedli na univerzitě v New Yorku, zůstane vědomí člověka po smrti ještě nějakou dobu funkční.

Je to fakt, který asi nikdo vědět nechtěl. Vědomí zesnulého ale bohužel ještě funguje, i když jeho srdce přestalo bít. Tým odborníků pod vedením doktora Sama Parniu došel k výsledkům, z kterých vyplývá, že lidé po smrti slyší, co se kolem nich děje. Uvědomují si, že jsou mrtví. Prý se cítí, jako by byli uvězněni ve vlastním těle a nemohli ho ovládat. Mozek, možná bohužel, odumírá pomaleji než srdce. Podle lékařů jde o první fázi smrti.

Výzkum byl založen na výpovědích lidí, kteří prožili zástavu srdce. Přesně prý věděli, co se kolem nich během oživování dělo. Slyšeli rozhovory lékařů a někteří situaci dokonce vnímali i po vizuální stránce.

Autor: mk

Diskuze