Chytrý kondom - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Co všechno nevymyslí...

REVOLUČNÍ VYNÁLEZ: První „chytrý“ kondom je na světě! Co všechno umí?

Žijeme v době chytrých telefonů, televizí, hodinek, a tak bylo otázkou času, kdy vědci vymyslí další chytrou věc. Tentokrát se pořádně rozvášnili a vymysleli sexuální inovaci v podobě chytrého kondomu!

3 fotky
Lámali jste si někdy hlavu tím, jestli máte sex dost často a jestli je vše, jak má být? S tím vám nyní pomůže nový chytrý kondom, který má stejně jako další inteligentní vynálezy hned několik funkcí. Kromě toho, že vás ochrání před pohlavní nemocí nebo nechtěným početím, tak získává během jeho používání i spoustu zajímavých dat.

Třeba jak často máte sex, jak dlouho trval, kterou polohu používáte nejčastěji, a kterou zase málo. Oproti jiným kondomům se dá používat opakovaně, a tak pokud souložíte často, možná i ušetříte. Šokující je, že všechna data hned odesílá na internet, a tak jsou informace o vašem intimním životě snadno dostupné. Pokud se však chcete erotickým výkonem pochlubit třeba na Facebooku, tak to je nejsnazší cesta, jak na to!

Překvapivá je i cena kondomu, nejedná se o žádnou extrémně drahou záležitost za stovky tisíc, ale pořídíte ho v přepočtu na české koruny asi za dva tisíce korun. Můžete jím snadno potěšit vašeho partnera, nebo si prostě sám udělat radost. Tak co, přemýšlíte o jeho koupi?

Autor: Beat

Diskuze