Záhada ve škole
Zdroj: YouTube.com
Hrůza

Ve škole se šíří zvláštní choroba. Aby studentky nemoci zbavili, donutili je k ohavným praktikám!

Školou se šířila choroba, kterou se nakazilo jedenáct dívek ve věku 17 až 19 let. Aby je nemoci zbavili, přinutili je podstoupit nepříjemný rituál.

V argentinské škole v městečku Santiago de Salavina se šířila choroba, kterou se nakazilo jedenáct dívek ve věku 17 až 19 let. Aby je nemoci zbavili, přinutili je, aby podstoupily zvláštní nepříjemný rituál.

Do školy povolali exorcisty - fanatické kněze, kteří jsou přesvědčeni, že jsou školačky posednuté ďáblem. jeden z nich celý rituál dokonce natočil na video, které se nyní šířilo internetem. Nyní je smazáno.

Na videu před knězem, který odříkává text, poslušně stála jedna z dívek. Při tom jí pokládal ruku na čelo. Po chvíli dívka spadla na zem a kroutila se, podobně, jako tomu bylo údajně i u dalších školaček. Okolí na videu bylo velmi zanedbané. Připomínalo sklad.

Dívky říkají, že během rituálu cítily zvláštní druh bolesti a chvíli nic neviděly - jakoby osleply. Exorcisté je považovali za čarodějnice, ale lékař, který jim dělal neurologické vyšetření, řekl: "Chování dívek mohu označit jedině za masovou hysterii."

Autor: mk

Diskuze