Janek Ledecký a Lucie Vondráčková
Zdroj: isifa.com
Těšíte se na CD?

Ve jménu lásky, to je nový hit Lucky Vondráčkové a Janka Ledeckého

Lucie Vondráčková připravila pro své fanoušky vánoční dárek v podobě speciální edice jejího nejnovějšího CD „Oheň“. Součástí speciálního balíčku bude mimo jiné i duet s Jankem Ledeckým a kalendář na rok 2014.

5 fotek

Titulní píseň „Ve jménu lásky“ z Jankova připravovaného muzikálu IAGO spolu nazpívali v létě jen den před odletem Lucky do Kanady. Právě vzhledem k jejímu každoročnímu pobytu za oceánem nebylo bohužel možné Lucii jako Desdemonu v muzikálu IAGO obsadit.

Lucku jsem měl vytipovanou už před lety jako Ofélii. Bůh ví, proč k tomu tenkrát nedošlo. A když jsem začal přemýšlet o obsazení Desdemony, měl jsem celkem jasno. Těch krásnejch holek, který to uměj zazpívat a zahrát a navíc pasujou do toho charakteru, zas až tak moc není. Ale vlítla nám do toho ta NHL. Tak mám radost, že to vyšlo aspoň na CD," řekl Ledecký.

Pro Vondráčkovou by tato role nebyla ničím novým: „V kůži Desdemony jsem žila dva roky během představení na Hradě v rámci Shakespearovských slavností. Janek umí minimalistickým a příjemným způsobem vystihnout podstatu komplikovaných divadelních charakterů. Je vidět, že má Shakespeara načteného a ctí ho. A takové muzikálové cesty jsem se velmi ráda účastnila.“

Autor: mivr

Diskuze