Michaela Tomešová a Milan Peroutka - 1
Zdroj: Profimedia
Čas rány zahojil

Vdaná Míša Tomešová promluvila o milostném trojúhelníku s Milanem Peroutkou! Je to pravda?

Herečka Míša Tomešová má tvář panenky a pohled neviňátka, jenže zase taková slušňačka to patrně není. A kdo dnes ano, že? Ona například před lety utekla od jednoho herce ke druhému, a tak by se dalo čekat, že vztahy mezi touto trojicí budou vyostřené.

5 fotek
Herečka Míša Tomešová dříve známá ze seriálu Ulice je dnes maminkou ročního syna Kristiána, kterého má s manželem Romanem Tomešem (30). Před svojí osudovou láskou ale randila se sympatickým hercem z Ordinace v růžové zahradě 2 Milanem Peroutkou (27). A protože se osud na minulost neohlíží, potkala se bývalá i současná hereččina láska na jednom jevišti. Ano, Roman s Míšou a s Milanem spolu hrají v jednom muzikálu.

A tak se fanoušci ptají, jak spolu ti dva vycházejí? Mluvilo se totiž o tom, že Míša kdysi od Milana utekla rovnou ke svému budoucímu manželovi. „Naštěstí je pravda, že čas zahojí všechny rány. My tři spolu vycházíme skvěle. Sice se spolu nepotkáváme na kafe, ale potkáváme se všichni v divadle. Naše vztahy jsou korektní, respektujeme se,“ prozradila herečka deníku Šíp.

Nakonec ale Míša přiznala, že stoprocentní idyla to nejspíš nebude. „Asi z toho není úplně nadšený, ale nemyslím si, že by žárlil. Sice si mě hlídá, ale mezi nimi panují opravdu v pohodě vztahy, žádné naschvály si nedělají. Už je to jen dlouhá doba.“ Jak sama řekla, čas zahojí všechny rány, a tak je vidět, že užjsou dnes každý někde jinde. Míša s Romanem mají krásnou rodinu a fešák Milan Peroutka alias medik Jonáš z Ordinace nestíhá odhánět poblázněné fanynky.

Autor: bin

Diskuze