Jaromír Jágr - 1
Zdroj: Profimedia
Nedá se nic dělat...

Otec Jaromíra Jágra nepřijel na speciální zápas svého syna! Matka mu to zakázala

Jaromír Jágr (44) svého otce bezmezně miluje a využije tak každé chvíle, kdy se mohou vidět. To se mohlo stát i při příležitosti tradičního zápasu, který hokejisté věnují svým tatínkům. Bohužel ale Jardova matka řekla rázné NE!

5 fotek
„Už ne, s tátou, bych to neriskovala,“ nechala se před nedávnem slyšet paní Jágrová. A dodala, že cesta za oceán už pro něj nepřipadá v úvahu. Na vině je jeho úctyhodný věk a fakt, že je momentálně po operaci páteře. Na stadion Prudential Center dorazila téměř dvacítka pyšných tatínků v dresech Panterů. A měli co oslavovat. Zápas totiž nakonec triumfem nad Ďábly 3:0.

Jaromíra musela tatínkova nepřítomnost mrzet. Určitě ale chápe, že v jeho věku není tak náročné cestování dost dobře možné. To ale neznamená, že by rodiče Jaromírovo počínání na ledě nesledovali. „Koukám v noci na každý Jardův zápas. Já to musím vidět pro ten pocit.“ Prohlásila Jágrova maminka a její manžel jistě nezůstává s fanděním pozadu.

Jardovy rodiče ale nejsou jediní, kteří pravidelně sledují Jardovy zápasy. Velkou fanynkou mu je také jeho přítelkyně Veronika Kopřivová, která pravidelně zásobuje Instagram fotkami z tribuny, odkud svému miláčkovi fandí. Náš nejslavnější hokejista si tak nemůže na nedostatek podpory vůbec stěžovat.

 

Autor: mic

Diskuze