Ordinace: Milan Peroutka
Zdroj: Archiv TV Nova
Snad to dobře dopadne

Vážné zranění a operace Milana Peroutky: Lékaři se děsí!

Herec a představitel seriálového medika Jonáše z Ordinace v růžové zahradě 2 Milan Peroutka (27) se během pracovních povinností vážně zranil. A má to bohužel poměrně fatální následky, které právě kvůli smluveným povinnostem, herec zatím neřeší. Lékaři ale mají jasno - operace bude nutná!

7 fotek
V seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 hraje studenta Jonáše, který se chce stát lékařem. Ve skutečnosti ale bude v následujících měsících sám odkázán na lékařskou pomoc... Řeč je o mladém sympatickém herci Milanu Peroutkovi, kterého diváci TV Nova znají nejen ze seriálu, ale také z pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. Teď měl však tento talentovaný herec bohužel smůlu a v zápalu pracovního nasazení utrpěl zranění, které se za týden rozhodně nevyléčí.

„Mám poraněné koleno a dost možná si díky tomu mám něco uvědomit... Mám roztrhlej vaz. Teď to potřebuju vstřebat, naposilovat a koncem března vymyslíme, kdy to odoperujeme,“ svěřil se svém Instagramu Milan. A jak se mu to přihodilo? „Při tanečním tréninku na projekt ‚Roztančené divadlo‘ se mi u jednoho náročnějšího prvku, ve kterém přes sebe přehazuju saltem taneční partnerku, trhly vazy,“ odhalil příčinu svého zranění pracovně vytížený herec a zpěvák.

A proč nepodstoupí operaci dříve? Herec na to nemá čas a jeho pracovní povinnosti bohužel nepočkají. A to se lékařům moc nelíbí! S tak vážným poraněním nohy by měl správně odpočívat. Jenže Milan je zodpovědný a chce dostát všem svým závazkům, aby nedělal potíže nejen sobě, ale i svým kolegům. Zatím se ve volných chvílích snaží trochu rehabilitovat poraněné koleno, než dojde na chirurgický zákrok. Poté ho čeká velmi dlouhá a nesnadná rekonvalescence. Tak snad to neovlivní i nadcházející děj v seriálu...

Milana Peroutku můžete sledovat v úterý a ve čtvrtek večer v seriálu ordinace v růžové zahradě 2 na TV Nova!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Nemohli jste si všimnout! Peroutku při skoku nahradil kaskadér. FOTO

Bezesné noci Peroutky: Diváci si ho podali kvůli roli v Ordinaci! Co jim vzkazuje? Pravé peklo teprve přijde…

Autor: bin

Diskuze