Kim Cattrall a Sarah Jessica Parker - 1
Zdroj: Profimedia
Drsná reakce

Vážné obvinění: Samantha ze Sexu ve městě napadla Sarah Jessicu Parker kvůli smrti svého bratra!

Není to ani dva týdny, co byl bratr Kim Cattrall (61) alias Samanthy Jones nalezen mrtvý. Po této tragické zprávě se rozhodla její kolegyně, seriálová Carrie, vyjádřit svou lítost. S tím ale Sarah jessica Parker u kolegyně rozhodně nepochodila.

6 fotek
Kim Cattrall přišla začátkem února o svého o šest let mladšího bratra. Ten byl nalezen mrtvý poté, co záhadně zmizel ze svého domu v Kanadě. Herečka veřejně na svém twitterovém účtu nejdříve fanoušky informovala o zmizení bratra s prosbou pomoci v pátrání a poté i o nálezu jeho těla.

Její kolegyně ze seriálu Sex ve městě Sarah Jessica Parker proto vyjádřila jí i rodině upřímnou soustrast. To ale nečekala, co bude následovat! Reakce Kim na sebe nenechala dlouho čekat a byla opravdu ostrá. Na svém profilu jí bez servítek odpověděla.

„Nepotřebujeme v tomto tragickém období tvou lásku nebo podporu. Řeknu to na rovinu (pokud jsem tak už neučinila). Ty nejsi má rodina, nejsi moje přítelkyně. Takže ti znovu píšu, abys přestala využívat naši tragédii ve snaze obnovit své lepší já.“ reagovala drsně Kim Cattrall. O tom, že herečky ve skutečnosti rozhodně nejsou kamarádky, se ostatně ví. Právě kvůli tomu sešlo i z natáčení třetího filmu Sex ve městě. Nesnášenlivost především ze strany Kim je natolik nepřekonatelná, že ani pohádkový honorář jí nestojí za to, aby si stoupla znovu před kamery vedle své mladší sokyně.

Autor: bin

Diskuze