Petr Rychlý - 1
Zdroj: Profimedia / TV Nova
Seriál vs. realita

Vážná nemoc zasáhla Petra Rychlého nejen v Ordinaci! V seriálu rakovina střev, a ve skutečnosti?

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 oslavil minulý týden natáčení jubilejního 1000. dílu. Jeho nedílnou součástí je i Petr Rychlý (52), kterému seriál i sám život připravily velmi smutné chvíle.

5 fotek
Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 provází diváky TV Nova už třináctým rokem. Stejně tak v něm mohou potkávat i herce a moderátora Petra Rychlého, který v něm vystupuje jako gynekolog Čestmír Mázl. A právě ve scénáři Čestmíra před lety byla zapsána nepříjemná životní zkouška. Trpěl rakovinou tlustého střeva! Z té se ale naštěstí vyléčil.

V seriálu měla Petrova postava štěstí, těžké chvíle ale současně s natáčením scén s rakovinou zažíval i ve své rodině. „Scéna časově korespondovala s mým tatínkem, který měl velmi těžký karcinom na ledvině. To bylo zvláštní období, hrálo se mi to těžce,“ vzpomíná v TV magazínu se smutkem Petr.

„Mázla už si domů nenosím. Ale když je citově náročná scéna, trochu to přetrvá,“ doplnil herec s tím, že po odchodu z ateliéru se snaží na smutné scény hned zapomenout. Aspoň že ty seriálové nemoci mohou herci nechávat před kamerou...

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte každé úterý a čtvrtek ve 20,20 na TV Nova!

Autor: bin

Diskuze