Bohumil Klepl
Zdroj: Korzo
Bohumil Klepl
Hrozivá srážka

Vážná nehoda Boba Klepla: Herec promluvil o bouračce s autobusem! Jak je na tom zdravotně?

Oblíbený herec Bob Klepl (60) skončil v nemocnici poté, co na skútru naboural do autobusu. Nehoda se stala v sobotu odpoledne ve směru na Prahu 9. Klepl se nyní k nehodě vyjádřil.

V sobotu večer se ve směru na Prahu 9, zhruba dva kilometry za Barrandovským mostem, stala dopravní nehoda. Herec porotce soutěže Tvoje tvář má známý hlas Bob Klepl zde narazil skútrem do autobusu a následně byl převezen do nemocnice.

„Před 13. hodinou jsme přijali oznámení o střetu motocyklu s autobusem. Zraněným byl 60letý muž, který utrpěl poranění hrudníku, byl ale při vědomí. Převezli jsme ho do nemocnice na pražských Vinohradech," řekla TN.cz Jana Poštová, mluvčí pražské záchranky.

Hercovo zranění naštěstí nebylo nikterak vážné a podle svých slov už byl propuštěn z nemocnice. „Jsem v pořádku. Už jsem doma. Bylo to jen pohmoždění hrudníku, ale bylo nutné vyloučit jakákoliv vnitřní zranění,“ potvrdil serveru Blesk.cz.

Policisté na místě provedli dechovou zkoušky s negativním výsledkem. Kdo za nehodu mohl, policisté ještě vyšetřují. “V současné době řešíme příčiny dopravní nehody," potvrdil policejní mluvčí Tomáš Hulan.

„Já jsem se akorát vrátil z dovolený z Kapverd, tak jsem byl unavený. Byl jsem koupit chleba a takový základní věci. Čí to byla vina, to se bude teprve zjišťovat. Možná to byl řidič autobusu,“ vyjádřil se k nehodě Klepl.

Autor: mk

Diskuze